Серум за затегнување на зрела кожа | Firming | 30 ml


Цена:
ден 1,585

Description

Firming серумот на Lavera со нашиот уникатен и иновативен Green Lift комплекс го стимулира самостојниот колагенски систем на кожата и обезбедува исполнување и сјаен тен.

Овој серум има лесна текстура која непосредно се апсорбира во кожата и обезбедува долготрајна влажност и сеопфатна нега со тројно дејство на хиалуронска киселина и скапоцено масло од каранџа.

Композицијата со активни состојки обезбедува оптимална нега и интензивна хидратација за видливо ревитализиран тен.

Нанесете на чиста кожа наутро и навечер и масирајте нежно, избегнувајќи ја регијата околу очите.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed