Подлога за пудра | Smoothing Velvet Primer | 30 ml


Цена:
ден 2,185

Description

Свиленкаста база за шминка која ја подготвува кожата за нанесување пудра и гарантира дека пудрата ќе има долготраен ефект.
Уникатната текстура и транспарентната завршница го измазнуваат тенот и обезбедуваат мат ефект.
Базата за шминка е специјално формулирана за мрсна и комбиниран тип на кожа и не е погодна за нормална и сува кожа.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed