Освежувачка крема за околу очи за секој тип кожа | Rehydrate | 15 ml


Цена:
ден 875

Description

Збогатена со термална изворска вода Јонзак, растителен глицерин и хијалуронска киселина од природно потекло, REhydrate освежувачката крема за околу очи интензивно хидрира до 24 часа и е особено прилагодена на чувствителната област околу очите, враќајќи ја мазната и одморена кожа за свеж изглед во текот на денот.

Нанесете ја кремата за околу очи на совршено исчистена кожа, откако ќе ја отстраните шминката.

За совршено отстранување на шминката од очите, нанесете REhydrate Micellar Water на памук и нежно избришете го пределот околу очите.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed