Органски црн бибер во зрно | Jardin Bio | 45 gr


Цена:
ден 400

Description

Откријте ги силните вкусови на Индија и Шри Ланка, земји кои се познати по производството на црн бибер.

Состав:

Црн бибер од органско земјоделство.

Складирање:

Да се ​​чува подалеку од влажност и топлина.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed