Органски путер од индиски ореви | Bettr | 250 gr


Цена:
ден 465

Description

Органскиот путер од индиски ореви од Bett`r е толку мазен и фин што можете да го уживате само со лажица.

Совршено одговара во секоја чинија за појадок.

Исто така, можете да го додадете како прелив на вашите омилени неделни палачинки.

Пробајте го органскиот путер од индиски ореви од Bett'r, затоа што е:

100% природен и органски.

Направен од 100% висококвалитетни индиски ореви.

Супер мазен благодарение на новата технологија за ситно мелење на јаткасти плодови.

Не содржи адитиви.

Одличен кремаст вкус.

Состав:

100% Органски печени индиски ореви.

Може да содржи траги од сусам, кикирики и други јаткасти плодови.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed