Органски путер од бадем | Bettr | 250 gr


Цена:
ден 595

Description

Органскиот путер од бадем од Bett`r е толку мазен што можете да го уживате само со лажица.

Класичен вкус на бадеми и незаборавна арома.

Наша препорака е да го конзумирате со боровинки.

Пробајте го органскиот путер од бадеми од Bett'r, затоа што е:

100% природен и органски.

Направен од 100% висококвалитетни бадеми.

Супер мазен благодарение на новата технологија за ситно мелење на јаткасти плодови.

Не содржи адитиви.

Одличен кремаст вкус.

Состав:

100% Органски печени бадеми.

Може да содржи траги од сусам и јаткасти плодови.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed