Органска лутеница Хаџиеви | Harmonica | 260 gr


Цена:
ден 370

Description

Ако случајно сте заборавиле каков треба да биде вкусот на лутеница, направена само од вистински зеленчук и зачини тогаш треба да ја пробате нашата лутеница.

Ви гарантираме дека ќе ве вратиме назад во времето на едноставните и вкусни нешта во животот.

Состав:

Органска печена пиперка капија, органско доматно пире, органско сончогледово масло, органски кромид, органски нерафиниран шеќер од трска, Хималајска сол, органски лук, органски зачини.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed