Монитор | Samsung | 28" Odyssey

Попуст 8%

Цена:
ден 36,499 ден 39,499

Description

 • Големина на екранот (инчи): 28
 • Сооднос: 16:9
 • Тип на панел: IPS
 • Осветленост (типично): 300cd/m2
 • Статички сооднос на контраст: 1000 : 1 (тип)
 • Сооднос на динамички контраст: мега DCR
 • Резолуција: 3840 x 2160
 • Време на одговор: 1ms (GTG)
 • Агол на гледање (хоризонтално/вертикално): 178°(H)/178°(V)
 • Поддршка за боја: 16,7 милиони
 • Стапка на освежување: Макс. 144 Hz
 • HDR400
 • Поврзување: Порта за приказ: 1
 • Порта за приказ: 1
 • HDMI: 2
 • USB хаб: 3.0
 • Интегриран Smart Hub (Tizen) и Samsung Gaming Hub
 • G синхронизација компатибилен
 • Безжичен дисплеј

SAMSUNG S28BG700EU 28" UHD Odyssey Gaming Monitor G70B

Можеби би ве интересирало

Recently viewed