Монитор | ASUS | 24" Wide VG249Q1A TUF Gaming


Цена:
ден 10,999

Description

 • Големина на панелот: широк екран 23,8" (60,5 см) 16:9
 • Тип на панел: IPS
 • Вистинска резолуција: 1920x1080
 • Full HD 1080P
 • Стапка на освежување (макс): 144 Hz (Оверклок 165 Hz)
 • Терен на пиксели: 0,2745 мм
 • Осветленост (макс): 250 cd/m2
 • Сооднос на контраст: 1000 :1 (типично)
 • Агол на гледање: 178H)/178(V)
 • Време на одговор: 1ms (MPRT)
 • Бои на екранот: 16,7 М
 • Влез на сигнал: HDMI x2
 • DisplayPort
 • Звучници: 2W x 2 стерео RMS
 • Мини-џек од 3,5 мм
 • 3,5 милиметарски мини-приклучок (само за HDMI и DisplayPort)
 • Додатоци: VGA кабел (опционално)
 • Аудио кабел (опционално)
 • Кабел за напојување
 • DisplayPort кабел (опционално)
 • Водич за брз почеток
 • HDMI кабел (опционално)
 • Гарантна картичка
 • 90LM06J0-B01370

Можеби би ве интересирало

Recently viewed