Молив за очи | Brown N16 | 3.5 gr


Цена:
ден 1,540

Description

COULEUR CARAMEL Kohl Kajal моливот за очи го интензивира вашиот изглед.

Збогатен е со органско масло од сусам кое е богато со антиоксиданси и е ценето поради неговиот омекнувачки ефект.

Неговиот состав базиран на органско рицинусово масло и органски пчелин восок овозможува едноставно, удобно нанесување и долготрајност.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed