Лепенки маска за околу очи против темни кругови | Lab Biome | 60 парчиња


Цена:
ден 830

Description

Овие налепници за околу очи помагаат брзо да се елиминира недостатокот на сон и да се освежи вашиот изглед.

Го отстрануваат отокот и интензивно ја хидрираат кожата, притоа даваат природен сјај и ја враќаат еластичноста на кожата околу очите.

Нанесете ги налепниците под пределот околу очите.

Оставете ги 5-10 минути и потоа извадете ги. Избегнувајте директен контакт со очите.

Нежно нанесете го преостанатиот серумски остаток на областа околу очите.

На крај нанесете од Lab BiomeKремата за околу очи против перничиња и темни кругови.

Погодни за секојдневна употреба.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed