Крема за околу очи против брчки и темни кругови | Lift Grenade | 15 ml


Цена:
ден 1,165

Description

Овој експертски третман за околу очи е богат со антиоксиданси кои се наоѓаат во екстрактите од органска француска калинка и морски анасон, алтернатива на ретинолот од растителна основа.

Тие работат во синергија, измазнувајќи ја и хидрирајќи ја кожата.

Благодарение на неговиот апликатор со метална топка, деконгестивниот ефект е засилен за свеж и побуден изглед.

Како резултат на тоа, ги намалува брчките и темните кругови под очите.

Нанесете го третманот за очи Lift'Grenade наутро и/или навечер на пределот околу очите.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed