Крема за околу очи и усни | My Age | 15 ml


Цена:
ден 1,605

Description

Откријте ја тајната на Lavera, на скапоцена нега за лице за зрела кожа.
Искусете ја нашата внимателно балансирана, природна композиција со органски хибискус и церамиди од растително потекло.

Намалува мимички брчки околу очите и им дава поголем еластицитет на контурите на усните.

Нанесете наутро и навечер околу очите и усните и нежно натапкајте.

За оптимален резултат, користете ги и останатите производи од MY AGE линијата за нега.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed