Крема за околу очи и за усни против стареење | Sublimactive | 15 ml


Цена:
ден 1,220

Description

Кремот за контури за очи и усни Eau Thermale Jonzac помага во спречување на знаците на стареење.

Се намалуваат фините линии околу очите и усните, а темните кругови се осветлуваат.

Го враќа сјајот на пределот околу очите за посветло лице полно со виталност.

Формулиран со термална изворска вода Јонзак.

25%, соли на декстран против стареење, смирувачки polyox, екстракт од Аларија за зацврстување, хлорела против темни кругови.

Дерматолошки тестирано.

Отстранете ја целата шминка и нанесете го кремот за контура на очите и усните наутро и навечер.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed