Крема за околу очи за секој тип кожа | Youth Defence | 15 ml


Цена:
ден 1,030

Description

Измазнете ја и негувајте ја околуочната регија со оваа скапоцена, органски сертифицирана крема за околу очи.

Вистинскиот херој во овој производ е капината, богата со Омега 3-6 масни киселини.

Екстрактот богат со капини, лесно се апсорбира во кожата околу очите.

Омега 3-6 комплексот ја храни и хидрира кожата.

Нанесете на околуочната регија наутро и/или навечер.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed