Крема за околу очи за зрела кожа со Q10 | Basis Sensitiv | 15 ml


Цена:
ден 1,020

Description

Тимот на Lavera создаде иновативна композиција од активни состојки, која комбинира природен коензим Q10 со пет моќни состојки од природата и со тоа се бори со знаците на стареење.

Нанесете околу очите наутро и навечер и нежно натапкајте.

Комбинирајте ја со дневната и ноќната крема од истата линија.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed