Крема за околу очи за затегнување на кожа | Firming | 15 ml


Цена:
ден 1,475

Description

Природен лифтинг ефект за пределот околу очите

Кремата за затегнување на пределот околу очите од Lavera го стимулира сопствениот колагенски систем на кожата.

Формулата со хијалуронски киселини со трикратно дејство и скапоцено масло од каранја обезбедува навлажнување и сеопфатна нега за кожата.

Апликаторот е специјално развиен за пределот околу очите и има ефект на ладење.

Нанесете наутро и навечер во пределот околу очите и нежно масирајте со апликаторот за ладење.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed