Концентриран серум со хиалуронска киселина против стареење | Sublimactive | 30 ml


Цена:
ден 2,015

Description

Хиалуронскиот концентриран серум нуди густа и измазнувачка текстура за зацврстување и појачување на кожата, намалувајќи ги линиите и брчките.

Кожата е освежена и обвиена со затегнувачки превез кој е целосно ревитализиран.

Дерматолошки тестирано.

Нанесете го хијалуронскиот концентриран серум наутро и/или навечер пред вашата дневна нега на кожата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed