Капки за самопотемнување | Dr. Viton


Цена:
ден 998

Description

Bronzan Bio капки за самопотемнување за заводлив бронзен тен без изложување на сонце!

Bronzan Bio капките за самопотемнување се суперлесни за употреба: преку изборот на бројот на додадени капки (од 4 до 12) во омилениот козметички производ за нега на тело или лице, непосредно пред нанесувањето на кожата, се дефинира интензитетот на тенот.

Повеќе капки за потемен тен

Капките се мешаат со саканата количина крема или лосион во дланката, и со кружни движења се нанесуваат рамномерно на кожата. За неверојатен природен изглед и заводлив бронзен тен, потребно е да поминат само 3-4 часа од нанесувањето.

Со редовна употреба на Bronzan Bio капките, вашата кожа секогаш ќе изгледа блескава и здрава, совршено потемнета и неодоливо заводлива!

*При изложување на сонце неопходно е секогаш да нанесете крем со соодветна УВ заштита!

Придобивки од производот:

 • Самопотемнување без УВ изложување
 • Иновативен smart tanning system
 • Ви дозволува да го одредите интензитетот на вашиот тен
 • Видливо потемнување за неколку часа
 • Здрав и природен сјај
 • Силна антиоксидативна заштита
 • Долготраен и природен тен
 • Соодветен за сите типови и нијанси на кожа
 • Без сулфати и парабени
 • Производот е вегански и не е тестиран врз животни
 • Лесен за употреба, брзо се суши и не остава флеки

Можеби би ве интересирало

Recently viewed