Балсам за уста | Fresh Peach | 4.5 gr


Цена:
ден 405

Description

Tinted Lip Balm балзамот за усни на Lavera ги комбинира суптилната боја и негата за Вашите усни.
Формулата со витамин Е го спречува сушењето на вашите усни и им дава мек допир на боја.
Висококвалитетните органски состојки како што се маслото од семка од праска, екстрактот од јагода и dragon fruit овошјето даваат дополнително овошно чувство на вашите усни.
Остава природно сјаен финиш со сладок мирис на јагода, праска или егзотично dragon fruit.
Деликатната текстура се чувствува убаво и меко на усните и ја штити чувствителната кожа на усните од сушење.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed