Балсам за регенерирање на усни | Lip Balm | 4.5 gr


Цена:
ден 445

Description

Погрижете се вашите усни да бидат задоволни и нахранети цело време и во текот на сите сезони, со овој сертифициран, природен балсам за усни.

Богат со Омега 3-6-7-9 масни киселини од волчји трн, ги храни и омекнува сувите усни, истовремено зајакнувајќи ги бариерите на кожата, овозможувајќи ултимативна удобност и нега.

Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed